Bizler huzur peşindeyiz, bırak yakamızı Neptün!

Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
Etkili olduğu günler
25 – 29 Mayıs

Yerlerinde durmuyorlar efendim, bu gezegenler hiç yerlerinde durmuyorlar. Hani çocuk olsalar “çok yaramaz” derdik onlar için ama kocaman gezegenlere ne diyebiliriz ki?

Değerli okurlarım gezegenlerin sürekli Güneşin çevresinde dönmesinin bir sonucu var: zaman zaman birbirlerine dokunuyorlar, göz kırpıyorlar, kol kola veriyorlar ya da bilek güreşine oturuyorlar. O gezegenler ki, her biri bir başka dünya olduğu için farklı farklı enerjileri var. Kol kola verdiklerinde işte bu farklı enerjiler arasında geçişkenlik oluyor.

Maalesef dünyadaki her şeyde olduğu için, kötü olan iyi olanı kirletiyor. Gelelim olayın özüne..

25 Mayıstan itibaren Neptün ile Venüs arasında huzursuz eden bir etkileşim olacak kıymetli okurlarım. Sonuçta aşk hayatınıza, sevgilinizle/eşinizle ilişkinize yansımaları olacak.

Başlıca sonucu şüphedir.

Şüphe fena bir şey, zehirli bir durum. Olmadık yerde eşinize/sevgilinize karşı tatsız duygulara neden olabilir. “Acaba benim bilmediğim bazı şeyler mi oluyor” düşüncesi bir kez zihninizi kirletince temizlemek hiç kolay olmuyor. Bu çirkin ruh haline dikkatinizi çekmek isterim.

Diğer bir sonucu hayal kırıklığıdır.

Eşiniz/sevgiliniz hiç beklemediğiniz bir tavır alabilir, huzursuzluğunu size yansıtabilir. Ya da eşiniz/sevgiliniz değil siz yaparsınız bunu.. Biriktirdiklerinizi ortaya dökebilirsiniz, eşiniz/sevgilinize karşı sevgisiz hissedebilirsiniz.

Bu duygular geçicidir fakat bilmeniz isterim ki 3-5 günlük bu tatsız günlerde kalıcı hasarlar alma ihtimaliniz de var. Bu nedenle yıpratıcı olsa da kırıcı olmasın, size düşen bunu başarmaktır.

Son ihtimal ise sağlık sorunlarıdır.

Aile içinde huzuru kaçıran bir sağlık sorunu olabilir. Aile büyükleri, sevdikleriniz, eşiniz/sevgiliniz veya onun yakınları için geçerlidir.

Tabi ki bu tatsızlıklar herkesin hayatında büyük olaylara neden olmaz, bazılarımız sorunsuz geçiştirir. Umarım sorunsuz yaşayanlardan olursunuz. 🍀 🧿 🍀

Sevgilerimle, Zafer Ceyhun

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.