24 Haziran – Oğlak burcunda dolunay gerçekleşiyor

Etkili olduğu günler
22 – 28 Haziran
Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn

Dolunaylar mutlak tamamlanma enerjileridir. Yaşanacak olaylar zamanın ruhuna göre değişse de bulunduğu alanda önemli gelişmelere neden olur.
Son, sonuç ve gündeme uygun konuların netleşmesi sağlar.

Değerli okurum, bu dolunay devletle ilişkilerinizi, iş hayatınızı, aile büyükleri ile ilgili gelişmeleri tetikleyecek, ev/yaşam alanına dönük konuları netleştirecektir.

Zaman zaman analizlerde iki grup ihtimal göreceksiniz. Size uygun olan her zaman 1. gruptakiler veya her zaman 2. gruptakiler olacaktır.

Yükselen burcunuza göre okuyun 🍀

Birinci grup ihtimaller

Eğitim hayatıyla ilgili resmi, bürokratik işlemlerde  gelişmeler olacak, üniversite ve akademik kariyerle ilgili konular varsa sonuçlanacaktır.
Eğitimle ilgili gerekli bilgileri, belgeleri anlaşmaları yapıp, imza gereken işleriniz sonlanacak ve bu konularla ilgili gerekli görüşmeleri, yazışmaları yapıp karara bağlanacaktır.

Yurt dışı bağlantılı iş görüşmeleri, yazışmaları, anlaşma, sözleşme ve imza gerektiren işleriniz netleşecek, bu konularda bürokratik işlemleriniz çözümlenecektir.
İş seyahati, toplantı, konferans, brifing gibi konular gündeme gelecektir.

Sevdiklerinizin, kardeş, kuzen, arkadaş gibi yakınlarınızın iş, ev, aile büyükleri veya eğitim hayatındaki gelişmeleriyle ilgili haberlerini duyarsınız.
Onlarla birlikte seyahat ya da görüşmeler söz konusu olur.

Devletle, iş hayatıyla, eğitimle ya da davalı olduğunuz konularla ilgili hukuki süreçler varsa netleşecektir.

Gayrimenkul, ev, arsa ve taşınmazlar ya da araçla ilgili görüşmeler gerçekleştirebilir, resmi işlemlerinizi halledebilirsiniz. İmza işleri, anlaşma ya da sözleşme gerektiren tüm evrak işleri tamamlanacaktır.

İkinci grup ihtimaller

Dolunayda iş hayatıyla ilgili gelişmeler beklemelisiniz, daha önce bir iş başvurusu varsa sonuçlanarak işe başlayabilirsiniz.
Üstlerinizle ilgili gündemler oluşur. İşinizle ilgili resmi işlemleriniz varsa tamamlanır.

İş, tayin nedeniyle şehir/ev değişikliği ya da tam tersi durumlar şehir değişikli nedenle iş hayatında değişiklik ve taşınma gibi gündeminiz varsa netleşecektir.
Kariyer ve hedeflerinize yönelik planlarınız sonuçlanır.

Dolunayda gayrimenkul, ev, yazlık, arsa, toprak gibi taşınmazlarla ilgili yatırıma yönelik kararlar ya da bu tarz konularda gündem varsa resmi işlemleriniz tamamlanacaktır.
Ev/yaşam alanına yönelik tadilat, bakım ve onarıma yönelik işler gündeme gelir.

Aile büyükleriyle ilgili gelişmeler ve onların maddi ya da manevi desteği söz konusu olacaktır.

Birinci grup ihtimaller

Eğitim hayatıyla ilgili resmi, bürokratik işlemlerde gelişmeler olacak, üniversite ve akademik kariyerle ilgili konular varsa sonuçlanacaktır.
Eğitimle ilgili gerekli bilgileri, belgeleri anlaşmaları yapıp imza gereken işleriniz sonlanacak ve bu konularla ilgili gerekli görüşmeleri, yazışmaları yapıp karara bağlanacaktır.

Yurt dışı bağlantılı iş görüşmeleri, yazışmaları, anlaşma, sözleşme ve imza gerektiren işleriniz netleşecek, bu konularda bürokratik işlemleriniz çözümlenecektir.
İş seyahati, toplantı, konferans, brifing gibi konular gündeme gelecektir.

Sevdiklerinizin, kardeş, kuzen, arkadaş gibi yakınlarınızın iş, ev, aile büyükleri veya eğitim hayatındaki gelişmeleriyle ilgili haberlerini duyarsınız.
Onlarla birlikte seyahat ya da görüşmeler söz konusu olur.

Devletle, iş hayatıyla, eğitimle ya da davalı olduğunuz konularla ilgili hukuki süreçler varsa netleşecektir.

Gayrimenkul, ev, arsa ve taşınmazlar ya da araçla ilgili görüşmeler gerçekleştirebilir, resmi işlemlerinizi halledebilirsiniz. İmza işleri, anlaşma ya da sözleşme gerektiren tüm evrak işleri tamamlanacaktır

İkinci grup ihtimaller

Gayrimenkul, ev, miras ya da taşınmazlarla ilgili gündem netleşecektir. Borçlanma, banka kredisi, vergi, sigorta gibi maddi bağlantılı işlemleriniz varsa tamamlanır ya da ev alım/satımına yönelik konular varsa netleşir.

İşinizle ilgili prim, tazminat, sigorta ya da vergi gibi işlemleriniz tamamlanır ya da maddi yatırımlar, borçlanmalar ve zorunlu harcamalar gündeme gelir.

Bir yakınınızın sağlığı nedeniyle ameliyatla ilgili gelişmeler olabilir ya da bir yakınınızın ölüm haberini alabilirsiniz. Bu konularda resmi işlemlerle ilgilenebilirsiniz, hastane masrafları için ödeme yapmanız gerekebilir.

Cinsel konularla ilgili gelişmeler gündeme gelir.

Birinci grup ihtimaller

Gayrimenkul, ev, miras ya da taşınmazlarla ilgili devlet bağlantılı borçlanma, banka kredisi, vergi, sigorta gibi  maddi bağlantılı işlemleriniz varsa tamamlanır ya da
ev alım/satımına yönelik konular varsa netleşir.

Taşınma, tayin ihtimaliniz varsa gerçekleşecektir.

İşinizle ilgili prim, tazminat, sigorta ya da vergi gibi işlemleriniz tamamlanır ya da maddi yatırımlar, borçlanmalar ve zorunlu harcamalar gündeme gelir.

Aile büyüklerinin sağlığı nedeniyle ameliyatla ilgili gelişmeler olabilir, bir yakınınızın vefat haberini alabilirsiniz. Bu konularda resmi işlemlerle ilgilenebilirsiniz, hastane masrafları için ödeme yapmanız gerekebilir.

Cinsel konularla ilgili gelişmeler gündeme gelir.

İkinci grup ihtimaller

Evlilikle ilgili aile büyükleri devreye girecektir. İlişkiler resmiyete dönüşerek evlilik hazırlıklarına başlayabilir, evlilikle ilgili resmi işlemler, ev/yaşam alanı, gayrimenkul, eşya gibi tatlı telaşelerin tamamlanması ve ailelerin bir araya geleceği gündemler söz konusu olur .

Eşinizin iş hayatıyla ilgili şehir, yer değişikliği, tayin, taşınma, resmi işlemleriyle ilgili gündemi netleşir.
Eşinizin üstleri ve aile büyükleriyle ilişkilerinde gelişmeler söz konusu olabilir.

İşle ilgili ortaklık düşünüyorsanız bu düşünce resmiyete dökülecektir, resmi işlemler söz konusu olacak ve finansal konularda uzlaşma sağlanacaktır.

Eşinizle birlikle yatırımlar, iş hayatı, ev ve yaşam alanıyla ilgili ortak karar vermeniz gereken konular gündeme gelecektir. Bu konularda uzlaşma sağlarsınız.

Dolunay iş hayatınızı ve sağlığınızı etkileyecek değerli okurlarım.

İş başvurusu, iş değişikliği, yer değişikliği, terfi, görev değişikliği, tayin gibi gündemler netleşir.

Çalışma hayatında üstleriniz, arkadaşlarınız ve iş ortamınızla ilgili gelişmeler söz konusu olur. İşinizle ilgili ekip çalışmasıyla ilgili gündemler ve iş hayatınızda zihninizi meşgul eden konular netleşir.

Kariyer ve hedeflerinize dönük disiplinli çalışmaların karşılığını alacağınız, üstleriniz tarafından hem maddi, hem de manevi yönden egonuzun tatmin edileceği sonuçlar elde edersiniz.

Sizin ya da aile büyüklerinin ev/yaşam alanıyla ilgili temizlik, tadilat, taşınma işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Sağlığa yönelik adımlar atabilirsiniz, hastane işleri varsa tamamlarsınız, yolunuz doktorunuza/hastaneye düşebilir.

Spekülatif yatırımlarınız varsa kripto para, döviz, altın gibi maddi konularda bir kayıp ihtimali var, dikkatli olmanızı öneriyorum.

Sevgili/partnerin iş hayatı, kariyeri, hedefleri ya da aile büyükleriyle ilgili gelişmeleri gündeme gelecek ya da ev ve yaşam alanıyla ilgili gündemler varsa netleşecektir.

Yetişkin çocuklarınız varsa onların iş hayatıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir, kariyere dönük planları devreye girerek, hedeflerine yönelik kararları oluşacaktır.

Çocuklarınız küçükse eğitim hayatıyla ilgili planlar yapmanız gerekebilir. Evliliğiniz iyi gitmiyorsa ve ayrılık konuşmaları yapıyorsanız çocuklarınızın geleceğini düşünerek kararlarınızı dizayn etmeniz gerekecek. Evliliğiniz arttık bitme noktasında ise ya da zaten ayrıysanız ( ve çocuklarınız varsa) çocuklarınızın kimde kalacağı, masrafların nasıl karşılanacağını konuşulabilir.

Özellikle ilişkilerde mutlu olmanın, mutlu hissetmenin zor olacağı günler olacak. Bu nedenle olası sorunlarda sakin, telaşsız ve akılcı davranmak gerekecek.

Yaşadığınız şehrin, evin değişme ihtimali varsa, bu yönde girişimlerinizin olduysa sonuç alacaksınız.

Ev alım/satımı, gayrimenkul, arsa, toprak ve taşınmazlarla ilgili yatırıma yönelik gündeminiz varsa sonuçlanır.
Bu konularda karar alırsınız.

Evden homeofis çalışmaya başlayabilirsiniz. Evden yapabileceğiniz işlere yönelik konular varsa netleşir.

Ev kurmak, eşyaların yenilenmesi, dekorasyon gibi ev/yaşam alanına dönük maddi gündemler söz konusu olur.

Aile büyükleriyle ilgilenmeniz, maddi olarak destek vermeniz gerekebilir.

Araç veya ev alım/satımı değişimine yönelik düşünceleriniz varsa netleşir. Yatırımlara yönelik düşünceler ve kararlar oluşur.

İş başvurusu varsa çağrılırsınız. İş değişikliği düşünceniz varsa netleşerek, üstlerle görüşmeler gündeme gelecektir.

İşle ilgili beklediğiniz haberler ulaşır, tayin atama vb gibi….İşinizle ilgili sözleşme ve imza gerektiren konular varsa anlaşma sağlanır.
İş nedeniyle bir seyahat söz konusu olabilir.

İş nedeniyle farklı bir şehirde eğitim ve bilgi almanız gerekebilir. Toplantı, seminer, brifing, sunum ve yazışmalarla ilgili konular varsa tamamlanır.

Kariyer ve hedeflerinize yönelik eğitimler, sınavlar söz konusu olacaktır.

Eşiniz/eski eşinizle çocuklarınızla ilgili konularda anlaşmazlık varsa konuşmanız, uzlaşmanız gerekebilir.

Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir tatile çıkabilirsiniz.

Finansal yatırımlara yönelik kararlarınız varsa dolunayda netleşecektir. Gayrimenkul, ev, yazlık, arsa, toprak ve taşınmazlarla ilgili yatırımlara yönelebilirsiniz.

İş başvurusu varsa konu netleşecektir. İşinizle ilgili yatırımlar ve kazançlarınıza yönelik gündemler oluşacak ya da işverenle, devletle, üstlerle veya müdürlerle ilgili resmi işlemler ve gelişmeler söz konusu olur.

Lükse kaçabileceğiniz keyfi harcamalar yapmak için zamanın ruhu çok uygun doğrusu .. Mesela; güzel ve kaliteli bir tatil için ödeme yaparsınız ya da otel, yazlık, giyim, kuşam aksesuarlara harcamalar gündeme gelir.

Aile büyüklerinizle, yakınlarınızla aranızdaki maddi konular varsa, borç/alacak meselelerini halletmeniz gerekiyorsa bir karara bağlarsınız. Ne zaman ödenir, nasıl ödenir gibi..

Bankalarla kredi için görüşmeniz gerekebilir. Bu aralar ihtiyacınız olan nakdi temin edebilirsiniz.

Bu dolunay iş hayatınız, kazançlarınız, krediler ve maddi yatırımla ilgili bir çok konuda sonuç getirecektir.

Uzunca zamandır tepenizde gezinen kara bulutlar maddi baskıya neden oluyor. Bu süreç devam ediyor. Fakat Dolunayla birlikte maddiyatla ilgili önemli gelişmeler olacaktır. Aileden destek almanız mümkündür, ayrıca sevdikleriniz yanınızda olduklarınız gösterecektir.

Dış görüntünüzü oldukça önemsersiniz. Giyim kuşam ve kaliteli her şeye yatırım yapabilir, sağlık ve fit görünmek açısından spora başlayabilirsiniz.
İyi bir imaj için gerekli özen ve çabayı gösterirsiniz.

Son olarak Haziran aşk hayatınız açısından çok önemliydi. Bir ilişkiniz yoksa Dolunay sırasında gelişmeler olabilir.

Zaten bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz hatırlatmak isterim: yılın en gergin zamanlarından birisini yaşamaya başladınız, bu enerji mevcut ilişkilerde sorunlara neden olabilir. Geçicidir, gerginliğin kötü sonuçlara neden olmasını engellemelisiniz. Eğer uyumlu güzel bir ilişkiniz varsa, cinsel enerji harika olacak. Bu öyle bir enerji ki, ya soruna neden olur ya da tutkulu cinselliğe..

Ev/yaşam alanına dönük tadilat, bakım, onarım gibi harcama yapmanız gereken konular gündeme gelebilir.

Dinlenmek, kafa dinlemek için güzel bir tatile çıkabilirsiniz.

İş nedeniyle istemediğiniz bir yere görevlendirme çıkabilir ya da üstlerinizle aranızda sorun yaşanabilir.
Bu ve buna benzer konular canınızın sıkılmasına, stres yaşanmasına neden olacaktır.

Sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu sizin sağlığınız olabilir, aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili gelişmeler de olabilir.

Kariyer beklentiniz varsa bir süre rafa kaldırmanız gerekecek, beklediğiniz terfi, atama ve işle ilgili çalışmalar olumsuz sonuçlanabilir.

Kardeş, kuzen gibi yakın akraba veya bir arkadaşınızla aranızdaki mesele netleşecektir. Bu konu maddi olabilir, tamamen bireysel ilişkinizle ilgili de olabilir.

İş hayatında önemli insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz, ileride hayatınıza katkısı olacaktır.

İşle ilgili grup çalışmaları, organizasyonlar, aktiviteler ve projeler üzerinde çalıştığınız konular varsa meyvelerini dolunayla birlikte toplayarak maddi kazanç elde edersiniz.

Sosyal medya üzerindeki hesaplarınız üzerinden iş yapıyorsanız, maddi gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Yatırımla ilgili araştırma ve bilgisine güvendiğiniz arkadaş tavsiyesi gündeme gelir. Yatırımla ilgili ürün/hizmet söz konusu olur. Mesela; kripto para, döviz borsa,  altın gibi yatırımlara yönelik danışmalık alabilirsiniz.

Çocuk sahibi olma ihtimalinizin çok yüksek olduğu bir yıldasınız. Çocuk konusunda gelişmeler olacaktır. Böyle bir gündeminiz yoksa ve çocuklarınız varsa onların geleceğine, kariyerine, hedeflerine yönelik sağlam temeller atabileceğiniz kararlar söz konusu olacaktır.

Dolunayda iş hayatıyla ilgili gelişmeler beklemelisiniz, daha önce bir iş başvurusu varsa sonuçlanarak işe başlayabilirsiniz.
Üstlerinizle ilgili gündemler oluşur. İşinizle ilgili resmi işlemleriniz varsa tamamlanır.

İş, tayin nedeniyle şehir/ev değişikliği ya da tam tersi durumlar şehir değişikli nedenle iş hayatında değişiklik ve taşınma gibi gündeminiz varsa netleşecektir.
Kariyer ve hedeflerinize yönelik planlarınız sonuçlanır.

Dolunayda gayrimenkul, ev, yazlık, arsa, toprak gibi taşınmazlarla ilgili yatırıma yönelik kararlar ya da bu tarz konularda gündem varsa resmi işlemleriniz tamamlanacaktır.
Ev/yaşam alanına yönelik tadilat, bakım ve onarıma yönelik işler gündeme gelir.

Aile büyükleriyle ilgili gelişmeler ve onların maddi ya da manevi desteği söz konusu olacaktır

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.