2016 Yılı Burç Yorumları Nasıl Olacak?

Yazar 

2016 yılı burç yorumlarını beklediğinizi biliyorum değerli dostlar, sabrınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.

Burcuna Göre henüz 2 yaşını doldurmadı, 23 Nisan 2016’da tam 2 yaşında olacak. ♉️ Bu nedenle, yıllık burç yorumları Burcuna Göre’nin tarihinde ikinci defa yazılıyor.

İlkini geçen yılın sonunda yazmış ve geçtiğimiz 1 yılda zamanın ruhunun burçlara göre nasıl şekilleneceğini her burca göre ayrı ayrı tarif etmiştim.

Yine öyle yapacağım fakat bu sefer toplam 12 değil 13 yazı olacak. Neden?

Geçtiğimiz süreçte Burcuna Göre ailesi olarak birlikte oluşturduğumuz hafızanın (sizin sorularınız ve önerilerinizle) katkısıyla, 13. yazıyı yazmanın gerekli olduğunu düşünüyorum.

2016 yılının ilerleyen günlerine yönelik planlar yaparken (evlilik, iş değişimi gibi) hangi ayları pas geçmenizin, hangilerini tercih etmenizin daha uygun olabileceğini 13. yazıda anlatacağım.

Bu yazıda şunlar olacak:

 1. başta Merkür olmak üzere tüm gezegenlerin gökyüzünde durakladığı tarihler
 2. gezegenlerin gerileme tarihleri
 3. güneş ve ay tutulması gibi önemli olayların tarihleri
 4. olumlu/olumsuz enerji getirecek astroloji olaylarının tarihleri

Bu sayede Merkür, Venüs veya Mars gerilemesine denk gelen tarihlerde evlilik planları yapmanızı engellemiş olabiliriz mesela, değil mi?

Bu yazının elinizin altında her zaman başvurabileceğiniz bir rehber olarak durmasını önemsiyorum. Sonuçta astroloji ancak doğru kullanıldığında etkin olabilir.

Diğer yandan, 2016 yılı burç yorumları yine burcunuza göre detayları içerecek şekilde Burcuna Göre’de olacak, o değişmedi. 😊

“2016 geldi hala yazılar gelmedi” diyenler olduğunu biliyorum fakat biliyorsunuz ki Burcuna Göre’de baştan savma yazılar, yazmış olmak için yazılmış yorumlar hiç olmadı ve bundan sonra da olmayacak.

20 gündür 2016 yılının gündemini, bizlere etkilerini doğru anlayabilmek için birçok hesaplama yapıyorum. Elimdeki tabloların sayısını görseniz belki de “bu çocuğa da yazık” dersiniz. 😀

Yok yazık değil, ben mutlulukla çalışmaya devam ediyorum. Biliyorsunuz ki sizlerin ilgisi beni motive eden, yorulmadan araştırmaya sevk eden yegane etken..

Burcuna Göre her zaman okurlarının yolunu aydınlatmaya, doğru kararlar almalarını kolaylaştırmaya, yanlış zamanlarda harekete geçmelerini önlemeye devam edecek. Astrolojinin amacı bu değil mi?

Daha fazla uzatmadan 2016 yılı burç yorumları için uygun olduğunu düşündüğüm ve sizlerin beğenisine sunduğum planı söyleyeyim:

Öncelikle burcunuza göre 2016 yılı yorumlarını yayınlayacağım. Yazmaya başladım, birkaç gün içinde bitecek. Sonrasında bahsettiğim 13. yazıyı paylaşacağım, böylece her burç için toplam 2 yazı olacak.

Umarım ki 2016 yılı burç yorumları sayesinde, 1 yıllık süreci planlamanız kolaylaşır, ayrıca zamanın ruhuna göre adımlar atmayı başarırsınız.

Mutlu ve sağlıklı bir yıl, geçmişi aratmayan harika bir gelecek dilerim kıymetli dostlar.

Sevgiler, Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

146 Yorum

 1. Ece

  31/12/2015

  Mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı bir yeni yıl dilerim sizin için Ceyhun bey 🙂 her anınız neşeyle geçsin, zorluklar bile çıksa sonu hep başarı getirsin
  Sevgiler

 2. ezo

  31/12/2015

  ceyhun bey boga burçları için ekstra detaylı yorum istiyorum izninizle çok çektik çok 😉

 3. NALAN

  31/12/2015

  Sevgili Ceyhun Bey 2016 yılının size sağlık mutluluk başarı getirmesini ve emeklerinizin karşılığını almanızı diliyorum. Samimi kimseyi boş çevirmeden iyi niyetli dostane cevaplarınız yorumlarınızla bizlerin yıldızı oldunuz teşekkürler

 4. vud

  01/01/2016

  hocam ben yükseleni basak aslan burcu kadınıyım sevgılımde yay burcu bu yıl nisan dügün filan düsünüyoruz en uygun tarih sizce ne zaman olur hocam geri tepsin istemiyorum bu merkür gerimesi gunes tutulması derken kafam karıstı ne olur yardım ediiin:)

 5. tali

  01/01/2016

  ceyhun bey salam ben azerbaycandan yaziram .basak burcuyam bu il bana duserli olacakmi

 6. Dilek

  01/01/2016

  Yeni yılınız size ve sevdiklerinize güzellikler getirsin. Yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum . Umarım bu yıl aslan yükselenim kova lar için güzel olur.

 7. Yasemin

  02/01/2016

  İlk burcun oğlak olmasına çok sevindim. Ceyhun bey, harikasınız. Sizi tanımış olmak, esas olarak da benim için yaptığınız doğum haritası çalışması hayatımın dönüm noktalarından biri oldu. Hayatım boyunca yerini bulamadığım, emin olamadığım puzzle parçaları yerini buldu. Artık ‘nedenler’in ve ‘ne yapmalıyımlar’ın cevapları bende. Bu hayatıma nasıl bir ışık getirdi anlatamam. Teşekkürler tekrar 🙂

 8. nur

  02/01/2016

  Hala bana cevap vermediniz ama gerçekten çok zor durumlar yaşıyorum… Ne olur bi umit…..

 9. nur

  02/01/2016

  Elinize sağlık sizi çok dikkatle izliyoruz…. Emeğimize sağlık…

 10. nur

  02/01/2016

  Yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum……..

 11. nur

  02/01/2016

  Yorumlarını da en çok hoşuma giden ne biliyor musunuz…..anlaşılır olması ve yaşamımda vazgeçilmez bir yaşam koçu konumunda bulunmanız ….bir adım atmadan önce önce önerilerinizi okuyorum…..inanılmaz fayda sağliyo….ben koç burcuyum yükselen oğlak ve ay burcum balık… Ve bu sene benim için onemli ve guzel anlamda bi milat olacak gibi geliyo…. İnşallah hislerin boşa çıkmaz…..inşallah güzel olur….çalışmalarınızı takdir le karsiliyorum….. Sevgi ve selamlar……

 12. Aslı

  02/01/2016

  Iyi ki yazmışsınız, sevdikleriniz sayesine daha da yazamiyor sunuz.bu arada kaleminiz okadar akıcı ve okuması sohbet niteliğinde. iki senedir dibe vurduğu aslanlar için yukseleni yay olanlara da çok güzel müjdeler verin.

 13. Delta didi

  02/01/2016

  Cey hun Beeeeeeeeeeeey !!! 🙂

 14. Hilal

  03/01/2016

  Ceyhun bey, merhaba. Hergün bakıyorum ocak ayı yorumlarınızı ne zaman yayınlayacaksınız diye ama hala birşey yok. Erkek arkadaşım boğa burcu ve ben sizin yazılarınızı dikkate alarak hareket etmeye çalışıyorum. Boğa burcunun aşk hayatındaki yorumlarınızı günlerini belirterek bilgi vermenizi rica ediyorum. Sizden detaylı açılamalar bekliyorum. Benim burcumda akrep ama boğa burcu daha önemli.

 15. ramsey

  04/01/2016

  ne olacak bu balıkların hali buradada baktım hiç bahsedilmemiş şanssızlığımız kısmetsizliğimiz buradada devam ediyor anlaşılan Allah büyüktür bizimde yüzümüz gülmeye başlar inşallah