2 Haziran – Venüs yengeç burcunda

Etkili olduğu günler
02 – 26 Haziran

Kıymetli okurlarım merhaba 🙋‍♀️

Şansın, aşkın, güzelliğin, ilişkilerin ve paranın gezegeni Venüs 2 Haziranda Yengeç burcuna geçiş yapıyor.

Peki neler beklemeliyiz?

İkili ilişkilerde duygusal yoğunluğun artması gözle görülür hale gelecek. Pozitif ilişkilerde yakınlık artacak, uyumsuz ilişkilerde ise endişe, korku ve huzursuzluk hissedilecek.

En çok da geçmişe duyulan özlem, hafızada yer etmiş görüntüler, dinlenen bir şarkı, iz bırakmış duyguları harekete geçirecek. Eski hatıraları yad etmek için ne güzel zamanlar.

Venüs’ün bir de madde ve maddi boyutu var tabi ki.. Bu boyutuyla yaş tahtaya basmak istemeyeceksiniz. Elle tutulur, gözle görülür değerli maddelere ve güvenilir olana yönelirsiniz. Bunların başında gayrimenkul, arsa, toprak gibi taşınmazlara yönelik yatırımlar ilk planda yerini alacaktır.

Kısaca Venüs yengeçte olduğu sürece Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak istemezsiniz. Sağlam ve güvenilir yatırımlar yapmak istersiniz, doğru olan da budur. Bende doğum haritasında Venüs’ü yengeçte olan biri olarak her zaman temkinliyimdir.

Tabi aileden gelen maddi desteği de es geçmemeliyiz. Eğer aileden, sevdiklerinizden ve en yakınlarınızdan bir şey istemeniz gerekiyorsa daha iyi zamanlar bulamazsınız. Venüs yengeçte iken istemelisiniz.

Bol şans ve güzellikler diliyorum. 🍀

Sevgiler, Yasemin 🌼

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.