Aşk hayatınızı ilgilendiren çok önemli bir fırsat

Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
Etkili olduğu günler
19 – 22 Mayıs

Kıymetli okurlarım biliyorsunuz Satürn isimli gezegen görünümlü bir şeytan var 😅 Diğer gezegenlerle yan yana gelince onların enerjisini de kendine benzeten bir dert makinasından bahsediyoruz..

Bir de Venüs var ki, canımız, biricik şans gezegenimiz. Aşkın, güzelliklerin, rahat yaşamın ve şanslı olayların gezegenidir kendisi.. Venüs olmasa hayatın çekilir tarafları epey azalırdı.

Bu iki gezegen arasında 20 Mayısta bir pozitif etkileşim olacak. Satürn’ün saf kötülük olmadığını gördüğümüz olaylardan birisini yaşayacağız.

Doğru bir insanla ilişkiniz varsa veya evliyseniz, birbirinizin kıymetini anlayacağınız günler olacak. Aranızdaki bağı güçlendirmek için vesileler çıkacaktır. Ayrıca ortak geleceğinizle ilgili önemli kararlar almak için harika bir zaman dilimi..

Eğer kötü giden bir ilişki/evlilik içinde iseniz, geleceğe yönelik ciddi konuşmalar yapmanız gerekebilir. Çözümsüz görünen sorunları çözmek, uyumsuzlukları aşmak, kısacası işleri düzeltmek için daha iyi bir zaman dilimi olamaz. Konuşmanız gerekiyorsa tam zamanıdır!

Herkes makul sınırlar içinde kalmaya özen gösterecektir. Duygulardan ziyade aklın hakim olduğu anlarda zaten hep öyle olmaz mı?

İşin bir de kariyer ve para boyutu var, Venüsten bahsediyorsuz sonuçta.. İşle veya maddi konularla ilgili bekleyen bir konu varsa, 19 Mayıs ve takip eden birkaç gün içinde harekete geçmenizi öneriyorum.

Güzelikler dilerim. 🙋‍♂️ 🍀 🧿

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.