18 Şubat-Güneş Balık Burcunda ataletsizlik adım adım yaklaşıyor

Etkili olduğu günler
18 Şubat – 19 Mart 2022
Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Balık burçları.

Kıymetli okurlarımız merhaba,

Gezegenlerin hareketleri değiştikçe biz insanoğluna yansıması da değişiyor. Yaşam kaynağı Güneş hayatımız için ne kadar önemliyse astroloji içinde o kadar önemlidir. Güneş ve diğer gezegenler burç değiştirdiğinde hayatın akışı o burç özellikleri üzerinden yaşanmaya başlar. Güneş her ay bir burca geçer ve Ay’la kavuşum yaptığında yeniay oluşur. Bu nedenle Güneşin Balık burcundaki bireysel etkilerini yeniay yazılarında bulabilirsiniz.

Güneş Balık burcuna geçtiğinde genel anlamda neler beklemeliyiz gelin hep beraber anlamaya çalışalım.

Korku, kaygı ve endişe çoğalır. Her şey bulanıklaşır. Sanki her şey de bir belirsizlik, çaresizlik varmış gibi kurban psikolojisine girebilirsiniz. Egonun bir türlü tatmin edilememe halidir. Önemsenen konularda ataletsizlik yaşanır. Yapmak istediğiniz şeyleri yapacak yaşam enerjisini kendinizde bulamayabilirsiniz. Pozitif yönüyle yardımlaşmayı çok önemser, ihtiyacı olan tüm canlılara daha duyarlı ve her türlü desteğe açık hale gelirsiniz.
Bu şekilde kendinizi motive ederek mutlu hissedersiniz. Güneş Balık burcundayken, izole olma ihtiyacı artar. Ruhunuzu dinlendirmek istersiniz.
İnancınıza göre meditasyon, dua, yoga, bilinç altına yönelik enerji çalışmalarıyla kendinize değer katabilirsiniz. Bu süreç daha çok bilinçaltı ve psikolojik anlamda kendinize katkı sağlayabileceğiniz ruhsal yolculuğunuzda kendinize katacaklarınızla ilintili olacaktır. Güneş Balık burcunda sağlık ve aileyle konuları ön plana çıkacaktır. Ev/yaşam alanına yönelik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Güneş/Jüpiter balık burcunda kavuşum yapacak.  25 Şubat- 10 Mart tarihleri arası kimlik, ego, bilinç, iyimserlik ve inançlarınız tetiklenecektir. Kişisel ve ruhsal gelişim açısından önemli bir süreç olacaktır. Maneviyatın artacağı ilahi yardım ve desteği hissedeceğiniz  zamanlar da denebilir. 13 Martta Güneş/Neptün etkileşiminde daha hassas, duyarlı ve yardımlaşma önem kazanacaktır. Balık burcu evcil hayvanlarla da ilgilidir. Bu nedenle bir çok kişinin evcil hayvan sahiplenebileceğini  ya da onlara yardımcı olunacağını düşünüyorum.

Tüm güzellikler sizleri bulsun.🍀

Tek Soru – 200₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.