Hepimize güçlü olma fırsatı veren karanlık gezegen Pluto sahnede

Kaç gün kaldı
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
Etkili olduğu günler
16 – 19 Mayıs

Pluto akrep burcunu “akrep” yapan gezegen olduğu için değerli okurlarım, şanı şöhreti hiç iyi değildir. Fakat astrolojinin burç, ev, gezegen katmanlarına benim kadar kafa yorup binlerce saat görüşme yapınca anlıyorsunuz ki, akrep başka bir şey Pluto başka bir şey..

Evet akrebi akrep yapan Pluto’dur ve akreplerin gücü de, bencilliğe varan kararlılıkları da bu minik ve uzak gezegenden gelir.

Covid konusuna değinelim çünkü doğrudan Plutoyla ilişkili..

Biliyorsunuz Nisan sonunda Pluto gerilemeye başlayınca covid kaynaklı salgının şiddetini yitireceğini söylemiştim. Geçen yıl da aynı şey oldu zaten, yeni bir durum değil. Gezegenleri bir kez doğru anlayınca her şey netleşiyor. Geçen yıl da bu yıl da Nisan sonundan itibaren salgının dozu seyreldi.

Yasakların katkısı oldu elbette, ekonomik zorluklar pahasına kapandık; tam da Pluto gerilemesine denk geldi, ne tesadüf değil mi?

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Pluto gerilemesi sona erdiğinde salgın yeniden şiddetlenme eğiliminde olacak fakat bu sefer inanıyorum ki aşıların yaygın olarak yapılması sayesinde geçmiş yıla benzemeyecek. Bunun nedeninin ise Jüpiter kaynaklı pozitif etki olacağını söylemiştim. Biliyorsunuz Jüpiter kova burcunda olacak Ağustos-Aralık arasında ve eskiden alıştığımız hayata yeniden döneceğiz.

Peki bizler bireysel olarak Pluto’dan nasıl etkileneceğiz? Ses kaydını dinleyebilirsiniz.

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.