15 Eylül – Mars terazi burcuna geçiyor

Etkili olduğu günler
15 Eylül – 30 Ekim

Kıymetli okurlarımız merhaba 🙋‍♀️

Mars 15 Eylül’de terazi burcuna geçecek. Normal şartlarda Marsın burç değiştirmesi, zamanın ruhunda bir değişime neden olur, bu değişim de hissedilir. Fakat bu sefer ki durum epey farklı. 15 Eylülde Marsın terazi burcuna geçişiyle birlikte sadece zamanın ruhu değişmeyecek, somut olaylar da yaşayacağız. Elle tutulan, gözle görülen, hayatımızı değiştiren gelişmeler olacak.

Tüm gezegenler gibi Mars’ın da bir döngüsü vardır. Bu döngü yeni başlangıçlar yapmamıza imkan verir, bazen bizi bir şeyler yapmaya zorlar, bazen geri dönülmesi imkansız olan süreçlere sürükler. Mars sil baştan olayların gezegenidir desek yanılmış olmayız.

Ayrıca Mars demek ego demektir, mücadele gücü ve azmi demektir; fiziksek enerjimizi de Mars belirler.

Terazi burcundaki Mars; “biz olmanın” dinamiklerini oluşturacak. Yani aşkın, ilişkilerin ve tabi ki dostluğun ve ortaklığın keyfini doyasıya yaşatacak bir enerji sunacak kıymetli dostlar.

Mars terazide ilişkileri canlandıracak, güzelleştirecek; uyum, diyalog, anlayış, hoşgörü ve denge getirecektir.

Bu süreçte birçok insan kendini ciddi ilişkilerin içinde bulacak, aşık olacak, nişanlanacak, evlenecek, aşk hayatındaki sorunları düzeltecek. Bazılarımız ise bu süreçte eşi/sevgilisiyle ilgili sorunlar yaşayacak. Hangisinin olacağını belirleyen ise doğum haritamız olacak ve artık çok iyi biliyorsunuz ki doğum haritamızı yükselen burcumuz belirler.

Bu nedenle “Önümüzdeki 1 yılda aşk hayatınızda çok şey olacak” başlıklı bir analiz hazırladık ve yükselene göre herkesin neler yaşayacağını net olarak anlattık. Bu analizi okuduğunuzda sizi neler beklediğini anlayacaksınız.

Tabi Marsın bir de görüntümüzü, imajımızı etkileyen yönü vardır ve Mars terazide iken güzellik, zarafet ve estetik işleri olacaktır. Dış görünüşe özen gösterilecek ve davranışlar pozitif yönde değişecektir.

Herkesin sosyalleşeceği, hak ve adalete bakış açısının değişeceği bu güzel süreçte sadece kendi hak ve hukukumuz için değil başkalarının hakkı için de mücadele edeceğiz.

Diğer yandan ticari ortaklık kurma gibi planlarınız varsa bu dönem çok uygun olacak, bilmenizi isterim.

Her şey gönlünüzden geçenden bile daha iyi olsun.

Güzellikler diliyoruz.

Yasemin⚘

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.