Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Bu dolunayda mevcut gelir kaynaklarınızı gözden geçirecek  yeni planlamalar ve düzenlemeler yapacaksınız.banka ,kredi ,yatırım planlarınız varsa bunları sağlama alacaksınız ,beklenmedik bir yatırımda yapabilirsiniz ev, emlak alış-satış gibi konular varsa sonuçlanacaktır.
  • Yaşam alanınızla ilgili etkileri olacağını söyleyebiliriz. Birkaç örnek verelim: Evinizi güzelleştirmek için yeni mobilyalar alabilirsiniz, eve yönelik aklınızdaki harcamalar yaparsınız. Ev ile iş arasında bir bağlantı var mı? Evden çalışmak gibi planlar yapıyorsanız dolunayla beraber harekete geçersiniz.
  • 2nci, 4üncü ve 8inci evleriniz bu dönemde iyice aktif olmaya başlayacak Jüpiterin’ de  aralıkta 4üncü evinize geçmesiyle beraber ev konuları sizi fazlasıyla meşgul edecek sürpriz bir şekilde ev alabilir, değiştirebilir ve satabilirsiniz ve gündemde para konuları olacaktır bu süreçte.
  • Beklediğiniz bir para, kredi var ise sonuç bu zamanlarda netleşecektir, aileden destek alabilirsiniz.
  • Mevcut kaynaklarınızla farklı yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz, bu daha çok gayrimenkul üzerine olacaktır.