10 Eylül – Venüs akrep burcuna geçiyor, ilişkilerde dengeler değişiyor

Etkili olduğu günler
10 Eylül – 07 Ekim

Değerli okurlarımız merhaba…🙋‍♀️

Güzelliklerin, aşkın, şansın, paranın, keyfin ve ilişkilerin gezegeni Venüs 10 Eylülde akrep burcuna geçiş yaptı.

Venüs akrep burcundayken ilişkiler derinleşecek, tutkulu ve sahiplenici yönleri ortaya çıkacaktır.

Akrebin gölge yönü ise, aşk ve ilişkilerdeki enerjiyi değiştirecek ve yerini kontrolcülük, şüphe, kıskançlık, kin, nefret, intikam gibi daha negatif ve sert enerjilere bırakacaktır.

Tabi bunlar akrebin kullanmayı arzu etmediğimiz tarafları olacaktır.

Manipüle edebilir ve manipülasyona uğrayabiliriz.

Cinsellik çok ön plana çıkacaktır.

İlişkilerde artık ya hep, ya hiç zamanı, gri alanda yer almanın zorlaşacağı günler diyebiliriz. Örneğin, ilişkide sizi rahatsız eden şeyler oluyorsa ve bunu bir süredir görmezden geliyorsanız, artık dile getirmek, sorunlu olduğunuz şeyi çözmek isteyeceksiniz. Tabi sadece sizin için geçerli değil, partneriniz de aynı enerjiye maruz kalacağı için o da rahatsızlıklarını dile getirecektir.

Tabi işin içinde ilişkinin ve paranın gezegeni Venüs olunca, hele ki Venüs paraya ve maddi konulara duyarlı akrep burcunda olunca, maddi meselelerle ilgilenmek durumunda kalacağınızı da söyleyebiliriz. Bu noktada neler olabilir? Bir araç alımı için banka kredisi, eskiden gelen bir borç/alacak konusunu çözme zorunluluğu, sevdiklerinizden gelen maddi destek, yapmanız gereken ödemeler, gayrimenkul meseleleri, aile içindeki ortak parasal süreçler… veya benzeri maddi olaylar yaşanacaktır.

Venüs akrep seyrinde 15-19 Eylül arası baskı ve engel 21-25 Eylül arası beklenmeyen gelişmeler, ayrılıklar gündeme gelebilir.

Ser verip, sır verilmeyecek bir Venüs akrep sürecini 06 Ekime kadar hissedeceksiniz. Daha sonra Venüs yay burcuna geçerek enerjiyi iyimserliğe dönüştürecek.

Güzellikler diliyorum.

Yasemin ⚘

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.