Oğlak Burcu Eylül 2016 Yorumu: Zorlu Dönem Bitiyor Artık

Yazar 

Oğlak burcu Eylül 2016 yorumu, 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri ile Eylül ayındaki diğer astrolojik etkileri anlatıyor.

Kolay geçmeyeceğini öngördüğümüz bir yılın zorlayıcı bölümü geride bıraktık değerli dostlar. Bundan sonrasında yeni şartlara uyum sağlayıp yola devam etmemiz gerekiyor.

Burcuna Göre’nin düzenli okurları neler olabileceğini daha önceden bildiği için hazırlıklıydı tabi ama yine de zor oyunu bozabiliyor işte!

Neyse ki bitmek üzere! Eylül ile birlikte 2016 yılına has zorluklar sona eriyor.

Eylül ayında 2 tutulma yaşayacağız değerli okurlarım. Birincisi 1 Eylülde Güneş tutulması, ikincisi ise 16 Eylül’deki Ay tutulması…

Öyleyse sizi nasıl günlerin beklediğini anlamaya çalışalım birlikte.

Öncelikle Güneş Sisteminin işleyişi açısından önemli olan bir bilgiyi paylaşarak başlayalım:

1 Eylül’de başak burcundaki tutulmanın sistemsel olarak bir anlamı var: balık-başak Güneş tutulmaları serisinin son başak tutulmasını yaşayacağız. Mart 2017’de ise balık burcundaki son tutulma gerçekleşiyor ve o da bitiyor.

Sonraki birkaç yıl boyunca Güneş ve Ay tutulmaları aslan-kova ve yengeç-oğlak burçlarında olacak. Son bir yıl! Satürn 2017 sonunda sizin burcunuza gelecek ve şartlar iyileşecek. En zorlusu olan Satürn/yay süreci bitiyor ve tutulmalar artık burcunuzda yaşanıyor olacak.

Bu noktada, 1 Eylül’deki tutulmanın etkilerini net olarak anlatabilmek amacıyla – referans olması açısından- size bir tarih vermek istiyorum: 1 Eylül 1997.

Söz konusu tarihte gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri, bir ölçüde 1 Eylül’de yaşanacak tutulma ile benzer olacaktır. Hatırlıyor musunuz, Eylül 1997’de ne olmuştu?

Ayrıca, 97 sonrasında başak burcunda gerçekleşen tutulmalar 2006-2008 arasında olmuştu, Eylül aylarında.

Bu bilgileri veriyorum ki geçmişteki tutulmalar esnasında yaşadığınız olaylar üzerinden genel bir fikir edinme imkanınız olsun.

Hadi Eylül ayını yorumlamaya başlayalım ve başlarken, Eylül ayındaki astroloji olaylarını listeleyelim:

 1. Merkür gerilemesi başlıyor: 30 Ağustos
 2. Güneş tutulması: 1 Eylül  
 3. Güneş-Satürn karesi: 2 Eylül
 4. Güneş-Neptün karşıtlığı: 2 Eylül
 5. Güneş-Pluto etkileşimi: 7 Eylül
 6. Jüpiter terazi burcuna geçiyor: 9 Eylül
 7. Güneş-Mars karesi: 13 Eylül
 8. Ay tutulması: 16 Eylül
 9. Mars-Uranüs etkileşimi: 17 Eylül
 10. Venüs-Uranüs karşıtlığı: 18 Eylül
 11. Güneş-Jüpiter kavuşumu: 26 Eylül 

Şimdi birbirinden önemli bu astroloji olayları hayatımızı nasıl etkileyebilir, anlamaya çalışalım.

Oğlak Burcu Eylül 2016: Güneş Tutulmasının Etkileri

Her Güneş tutulması güçlü bir enerji açığa çıkarır kıymetli okurlarım ve şunlar yaşanır:

 1. yepyeni bilgiler/haberler alırız
 2. bir şekilde yeni bir farkındalık ediniriz
 3. hiç gündemde olmayan konular ışık hızıyla gündeme girer
 4. aniden bir karar alırız ve hayatımıza yeni bir yön veririz
 5. yaşanan bir olay, bakış ve motivasyonumuzu değiştirir
 6. bizim dışımızda gerçekleşen olaylar hayatımıza yeni bir boyut katar

Kısacası tutulmalar önemlidir ve sonrasında önemli şeyler olur.

Öncelikle Güneş tutulmasının oğlak burcuna özel etkilerine ve sonuçlarına dair -konu başlıkları üzerinden- genel bir çerçeve çizelim.

Fakat öncesinde bir hatırlatma yapmak istiyorum:

Jüpiter Ağustos 2015’te başak burcuna geçerek Jüpiter kaynaklı fırsatlar döneminin kapılarını aralamıştı. Geçmişte birçok kez bu konuya da değinmiştik..

Jüpiter’in başak burcundaki bir yıllık süreci başlarken, Eylül 2015’te, Güneş tutulması yaşamıştık. Şimdi de Jüpiter başaktan ayrılırken yine başak burcunda tutulma yaşanacak.

Eylül 2015 ile başlayan ve 1 Eylül Güneş tutulması ile yeni bir evreye girecek olan bu süreç, sizi şu konularda etkiliyor:

 1. yurt dışı bağlantılı gelişmeler (eğitim, taşınma, ticaret vb)
 2. evlilik, işe girmek gibi önemli gelişmelerle hayatın tamamen değişmesi
 3. etki alanınızın genişlemesi, yeni insanlara/imkanlara ulaşma fırsatı
 4. sesinizi daha rahat/etkin duyurabilme imkanı: internet, yazı gibi
 5. bilginizi ve deneyimizi başkalarına aktarabilme (öğretmenlik, danışmanlık vb)
 6. seyahatler, kitaplar, insanlar veya olaylar aracılığıya hayat görüşünüzün köklüce değişmesi

Bu konular hem Güneş tutulmalarının etki alanında yer aldı/alacak hem de yıl boyunca Jüpiter sayesinde şanslı olduğunuz konulardı.

Bu arada, Jüpiter birkaç gün sonra bu alandan çıkıyor ve çıkmadan hemen önce bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Önemli bir işaret olarak görmeliyiz!

Yıl boyunca attığınız adımların karşılığını almaya çok yakın olduğunuzu, ektiklerinizi biçeceğinizi söylemek mümkün. İnşallah tam istediğiniz gibi sonuçlanır!

Diğer yandan tutulmanın ertesi günü gerçekleşecek 2 önemli olay var: Satürn ve Neptün eş zamanlı olarak Güneş ile temas edecekler.

Ayrıca şöyle bir durum daha var: 13 Eylülde Mars da Güneşle temas ediyor. Biliyorsunuz, Mars ve Satürn etkileri nedeniyle 2016 zordu.

Peki bu ne demektir, nasıl etkiler getirir?

Diyebiliriz ki, 2 ve 13 Eylül’deki sırasıyla Satürn ve Mars etkileri, 2016 yılında gündeminizi meşgul eden süreci sona erdiriyor.

Artık belirsizlik ve zorluklar bir şekilde ortadan kalkacak ve yolunuza devam edeceksiniz. Son bir düzeltme hamlesi gibi görülebilir.

Eğer ki aylardır süren gündem hala devam ediyorsa, gelişmeler sizi bir kez daha yorabilir, buna da hazırlıklı olmak lazım.

Konu başlıklarını sıralayalım:

 1. işten, ilişkilerden ve sorunlardan yoruldunuz ve kaçmak istiyorsunuz
 2. sağlık sorunları veya kayıplar yaşadınız, sevdikleriniz yaşadı
 3. finansal veya sosyal olarak baskı altında kaldınız, kontrolünüz azaldı
 4. çok çalışıyorsunuz ama tam olarak istediğiniz sonucu alamadınız
 5. sevdiğiniz insanlar yanlışlar yaptılar, dost mu düşman mı anlayamadınız
 6. iftira, yalan, arkadan çevrilen işler üzdü ve yordu
 7. gitmek/bırakmak istediniz ama şartlar müsade etmedi
 8. fiziksel ve ruhsal direnciniz eskisi gibi değil, hüzünlü ruh halinizden sıkıldınız artık
 9. gizli işler ve ilişkiler bir şekilde gündemde oldu
 10. sorunların üzerine gitmek yerine görmezden geldiniz, büyüdüler

Evet bu konuların hiçbiri güzel gündem maddeleri değil. En güzeli, bu süreçte maneviyata veya işe yönelmekti. Zaman zaman önerilerde bulunmuştum, biliyorsunuz.

İçe dönük, sosyal hayattan uzaklaşmış bir durumda kaldıysanız yalnız olduğunuzu da düşünmeyin çünkü değilsiniz. Oğlak burcu olmanın 2015-2017 arasındaki bedelini ödüyorsunuz aslında. Her burç zamanı geldiğinde bu bedeli ödemek zorunda kalıyor, bunu da bilmenizi isterim. Sıra sizde maalesef ve çoğu gitti azı kaldı, sonra kara bulutlar dağılacak ve Güneş hayatınızı aydınlatacak!

Şimdi gelelim Eylül ayının ilk yarısında karşılaşabileceğiniz olası durumlara..

Olasılık 1

Eğitim hayatınızla ilgili bir gündeminiz vardır, üniversiteye giriş veya belki de yüksek lisans/doktora. Belki de bu süreç sevdiklerinizden ayrılmanız anlamına geliyordur.

Merak etmeyin, sonucu iyi olacak.

Olasılık 2

Eğitim hayatınız sona erdiyse ve iş arama aşamasına geldiyseniz, artık fırsatların olduğu bir zaman aralığına giriyorsunuz.

Tutulmayla birlikte güzel haberler gelecektir, önünüzde yeni kapılar açılmak üzere. Para kazanıp sevdiklerinize destek olmak gibisi var mı?

Olasılık 3

Yurt dışındaki fırsatları değerlendirmek istiyorsanız, bu durumda beklediğiniz gelişme çok yakın demektir. Bavulunuzu hazırlayın, sevdiklerinizle vedalaşın.

Özellikle yurt dışı kariyer hedefleri olanlar için inanılmaz ideal bir zaman aralığına girmek üzereyiz. Tabi bilinmez bir geleceğe gidiyor olduğunuz hissine kapılmanız mümkündür.

Olsun varsın, geçiş süreci yaşamadan olmuyor zaten! Göreceksiniz, 1 yıl sonra yeni dünyanızı kurmuş olursunuz.

Olasılık 4

Evlilik hazırlıkları mı yapıyorsunuz yoksa eşinizle sorunlar mı yaşıyorsunuz? Her koşulda süreç pürüzsüz olmamıştır, ne de olsa geçtiğimiz aylarda zorluklar yaşamış olmanız şaşırtıcı değildi.

Sonuç olarak geldiğiniz noktada, en doğru yolun hangisi olduğunu çok iyi biliyorsunuz, öyle değil mi?

Hem zaten ciddi bedel de ödemiş olabilirsiniz! Kendinizle gurur duymalısınız, zor süreçler atlattınız. Bundan sonrası rahatlık ve mutluluk için inançla önünüze bakma zamanıdır.

Örnek 5

İnançlarınızı, değerlerinizi, düşünce kalıplarınızı sorgulama zamanı geliyor olabilir..

Tutulmanın ertesinde, nereye doğru gitmek istediğinizi anlamak için büyük resme odaklanmanız gerekebilir. Küçük hesaplar yapmadan, yapanlara kulak asmadan ana hedefinize doğru ilerlemek en doğru seçim olacaktır.

Örnek 6

Belki de 2016 yılından çok sıkıldınız ve artık eğlenmek istiyorsunuz.

Öyleyse eğlence ve yeni maceranız için hazırlıklar yapıyor olmalısınız! Koca bir yılın yorgunluğunu atmak için hareket lazım diyorsanız, spora başlamak da iyi bir seçenek, şöyle güzelinden bir seyahate çıkmak da..

Bu noktada bir hatırlatma yapmak istiyorum!

Tutulma sırasında Merkür gerilemesi yaşıyor olacağız, ki Merkür de başakta geriliyor. Bu ay her olay başakta olmak zorundaydı sanki! Neyse ki başaktaki gelişmeler en çok size iyi gelir…

Olur da geçmişte yaşanan ve üstü örtülmüş meseleler yeniden önünüze gelirse veya siz bazı meseleleri gündeme getirmek isterseniz, çok zorlamayın derim.

Görmezden gelin demiyorum tabi ama mümkünse son sözü söylemek, asıl kararı almak için bekleyin, şartların olgunlaşması için bazen zaman gerekiyor. Merkür gerilerken zamana bırakmak iyidir!

Hele ki olumsuz bir gündem olursa; mümkünse keskin kararlar almadan, geri dönülmez/sert adımlar atmadan, hesaplanmamış riskler almadan yola devam etmek en ideali..

Gerileme 22 Eylülde sona erecek, takip eden günlerde ise Güneş-Jüpiter kavuşumu olacak. En iyi başlangıçlar için en ideal zaman Eylül sonu gibi görünüyor.

9 Eylülde Jüpiter Terazi Burcuna Geçiyor

Geçen yıl Ağustostan bu yana başak burcunda olan Jüpiter, 9 Eylülde terazi burcuna geçiyor. Jüpiter kaynaklı gündem açısından bakınca, bir yıl bitiyor ve bir başkası başlıyor diyebiliriz!

Jüpiter etkisi hakkında detaylıca bir yazı yazacağım için bu bölümü uzun tutmayacağım.

Temel olarak şu konularda olumlu etkisini göreceksiniz:

 1. işe girmek, hem de güzel bir işe
 2. daha iyi bir işe başlamak
 3. evlilik, çocuk sahibi olmak gibi ünvanınızı değiştiren güzel olaylar
 4. itibarınızın artması, saygınlık ve prestij
 5. daha çok kazanç, daha çok başarı
 6. yurt dışında veya yabancı bir firmada çalışmak
 7. uluslararası ticaret veya aracılık

Bu etkileri getirecek olan Jüpiter, 26 Eylül’de Güneşle bir araya geliyor. Jüpiter kaynaklı gündemi şekillendirecek güçlü ve pozitif bir enerji açığa çıkacaktır.

Bu nedenle Eylül’ün son haftasında başlangıçları tetikleyen bir hareketlenme olması güçlü ihtimaldir.

Eğer yukarıda saydığım konularda bir gündeminiz varsa ve süreci başlatmak sizin elinizde ise, 26 Eylül civarında harekete geçmenizi öneriyorum. Yok eğer mümkün değilse hiç sorun değil, daha erken/geç de olabilir.

Eylül’de “yukarıda saydığım konular çerçevesinde” atacağınız adımlar Venüs’ün koruyucu şemsiye altında olduğu için güvendesiniz. Merkür gerilemesi var diye endişe etmeye gerek yok.  Sadece en doğru zamanlama için Eylül sonu ideal diyorum, o kadar!

16 Eylül Ay Tutulmasının Oğlak Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının aksine, Ay tutulması yeni bilgiler getirmez, yeni bir gündem de oluşturmaz kıymetli okurlarım!

Ay tutulması aslında güçlü etkileri olan bir Dolunaydır; tıpkı Güneş tutulmasının güçlü bir Yeniay olması gibi..

Bu nedenle; Ay tutulması, bir gündemin netleşmesine ve bir dönemin sona ermesine vesile olur. Var olan bir süreçle ilgilidir, zaten o konu bir süredir gündemde/zihninizdedir.

Peki 16 Eylüldeki Ay tutulmasının etkileri hangi alanda olacak?

 1. kardeş veya yakın akrabanızla ilgili gündemin netleşmesi
 2. hareketli bir süreci başlatacak/bitirecek olayı gerçekleşmesi (taşınmak, işe girmek vb)
 3. eğitim hayatınızda bir dönemin sona ermesi (tatil mi bitiyor yoksa?)
 4. zihninizdeki eğitime başlamak: online, spor, dans, kurs gibi
 5. araba alma-satma gündeminin sonuçlanması
 6. iphone 7 çıkıyormuş, belki de gözünüz ondadır

Sonuç olarak değerli dostlar, 2016 yılındaki temel gündem artık sona eriyor ve Eylül bittiğinde geride kalmış oluyor!

Kesin olarak söylemek mümkün: Mars/Satürn süreci tamamen sona eriyor, tutulmalar ve Jüpiterin burç değişimiyle birlikte yeni dönem de başlıyor.

Hem zaten burcunuzda bulunan Pluto da 7 Eylül’de Güneş’le olumlu bir etkileşim yaparak Eylül sonunda gerileme sürecini tamamlamış olacak.

Bundan sonra ileriye bakmak gerekiyor, aylardır süregelen gündem bir şekilde hayatınızdan çıkmalı. Eğer kendiliğinden çıkmıyorsa, gerekli adımları atıp, kararı verip siz çıkarmalısınız.

Muğlak/belirsiz bir şey kalmamalı!

Artık yeni bir geleceğe yepyeni bir inançla bakma zamanı geldi!

Bu noktada bir de bilgi vermek istiyorum: Eğer ki doğum haritanıza özel bilgiler alarak önümüzdeki süreci planlamak, kararlarınızı alırken doğum haritanızda saklı eşsiz bilgilerden faydalanmak isterseniz bana bu mail adresinden ulaşabilirsiniz:  burcunagore@gmail.com

Kişisel analiz sürecinin nasıl işlediğini size yardımcım Burcu hanım anlatacak, görüşme gününü ve saatini belirlerken de yardımcı olacaktır.

Oğlak burcu Eylül 2016 yorumunu, oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın sakın. Bu önemli günlerde zamanın ruhunun nasıl değiştiğini bilmek büyük fark yaratacaktır.

En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️

Sevgilerimle, Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

50 Yorum

 1. Emel

  31/08/2016

  1 eylülde bizi dolandıran müteahhiti bu süreç 1,5 yıllık süreç, savcılığa nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunucaz. Bunun için doğru dönem mi?

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   evet Emel hanım, doğru..
   geçmişler olsun
   ZC

 2. Yaprak

  31/08/2016

  Merhaba Zafer Bey,

  Burcum oğlak yükselenim terazi ayım boğada. geçen gün ay burcumla ilgili bir araştırma yaparken yıldızımın “krittika” olduğunu öğrendim ve açıklama kısmını okuduğumda bu takım yıldızında doğanların 27 yaşından sonra fiziksel güzelliklerini yitirdikleri yazıyordu. bu yazıdan olumsuz olarak etkilendim ve bu durum mutlak olarak yaşanacak mı? 25 yaşındayım 27 yaşımdan sonra ne yaparsam yapym dış güzelliğimi yitirecek miyim?

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   Yaprak hanım merhaba,
   internette çok şey söyleniyor, çok azı gerçek ve güvenilir bilgidir..
   krittika yıldız değildir, hint astrolojisinde koçun son boğanın ilk dekanı gibi bir şey sanıyorum.. yani ay boğada olduğu için bunu yazmışlar, alakası da yoktur.
   sevgiler ZC

   • Yaprak

    05/09/2016

    çok teşekkür ederim Zafer Bey 🙂

 3. meral

  31/08/2016

  zafer bey merhabaaa 🙂
  yaşım 24 oğlak burcuyum yükselenim yay sıkıntılı,mutsuz bir işteydim derken şimdi iyi iki iş fırsatı çıktı çok şükür karşıma 🙂 1 ağustosta iyi maaşlı rahat bir işe başladım ama proje bazlı ve uzun zamandır beklediğim bir iş teklifini de bu işe girince aldım burası ise kariyer veren ama az maaşlı ve daha çok yorulacağım bir iş bu işe başlarsam 19 eylülde başlayacağım bu dönem astrolojik açıdan yanılmaya açık bir dönem acaba bu iyi maaşlı rahat işi kariyer uğruna bırakmak yanlış bir karar mı çok kararsız bir dönemdeyim bana yardımcı oluuun

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   son derece kişisel bir karar ve bu bilgilerle benim yorum yapmam doğru olmaz.
   eminim ki siz en doğru kararı alırsınız Meral hanım.
   başarı ve mutluluk diliyorum
   ZC

 4. nese

  31/08/2016

  Zafer Bey merhabalar. çıktıgınız gunden beri takipteyim başarılar devam dilerim. Eylül 2016 benim iş hayatım için bir dönüm noktası oldu ve size sormak istediğim cok önemli bir nokta var, ön görünüzü yazarsanız memnun olurum. 2012 de kurdugum işimi mali sebeplerden dolayı 2014 de kapadım ancak freelince olarak işime devamda ettim. Şimdi yeniden işletmemi kurma kararı aldım. Tamamen tesadüf gelişti ve müşairim işletmenin açılışını 1 Eylül de yapacak. Sizde tarih olarak dogru bir adımmıdır?? biraz hassas mı bakıyorum yada :)) şimdiden tesekkurler saygılar

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   hangi alanda freelance çalışıyordunuz Neşe hanım ve iş hangi alanda olacak?

   • Neşe

    06/09/2016

    fotoğrafçıyım, tesekkurler

 5. hallelujah

  31/08/2016

  Aylık yorumlarını takip etti ediyorum. Ve gerçekten başarılı buluyorum. Bu ayki yazınız umutlarla dolu okudum içim açıldı. Başarılarınız daim olsun.

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   her zaman bekliyorum
   ZC

 6. Sevgi

  31/08/2016

  Teşekkürler ceyhun bey katika bir yazi olmus sunu bekirtmek istiyorum zorlayici ve engeller artik sonami etiyor belirsizlikker sonlaniyormu doğrumu anladım acaba

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   evvet 🙂

 7. Sevgi

  31/08/2016

  Teşekkürler ceyhun bey harika bir yazi olmus sunu bekirtmek istiyorum zorlayici ve engeller artik sonami etiyor belirsizlikker sonlaniyormu doğrumu anladım acaba

 8. Hulya

  31/08/2016

  Nefesimi tuttum Eylul sonunu bekliyorum. Umarim guzel gunler gelir artik. Agziniz bal yesin bu arada harika bir bakis aciniz var. Ve umarim kismet olur izinle tanisip danismanlik alabilirim. Sevgiler.

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   her zaman bekliyorum Hülya hanım, yolunuz açık olsun 🙂
   ZC

 9. elif

  31/08/2016

  akrep yok :((

 10. ilknur

  31/08/2016

  Bu kadar kapsamlı ve açıklayıcı anlaşılır yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Eşimle ayrılma noktasına geldik ve su bi kaç gündür ortalık benim akışına bırakmam ile duruldu. Bu ne kadar daha sürer bilemiyorum tabiki. İnanın 2016 dan çok yoruldum artık bitsin istiyorum. Sizinde dediginiz gibi zorlu süreç Eylül ayı ile biter inşaallah.

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   inşallah devam etme kararı alırsınız İlknur hanım..
   ZC

 11. Emel

  31/08/2016

  Akrep burcu eylül ayı yorumu neden yok:(

 12. Gülderen

  31/08/2016

  Merhaba oğlak yükselen balık ay Burcu’m yay ve 2013 ekimden beri ilişkiler alanında sınanıyorum. Allah’a şükür ağıstos sonu itibariyle bana türlü kötülükler yapan Ada’mdan kurtuldum. Fakat yeni biri söz konusu ve iletişimsizlik yüzünden dün olumsuz karar aldık. Ya hü gerçekten 2017 bitene kadar gülmeyecek miyim ? Psikolojik olarak berbat durumdayım.

 13. Banu

  31/08/2016

  Zafer ceyhun beyyyyyyy özet geçicemmm 4 eylül de sınavım var. Ve tam 2015 aralık ayından beri çalışıyorumm iyi çalıştığıma inanıyorummm ve 22 eylül de sonucum açıklanıcak … Ve sonrası doktora , kadro bekliyorum tıp alanında söyledikleriniz ışığında ilerliyor çoğu şeyimmm.. İnşallah olumlu sonuçlanır sonucum çünkü aşırı yorgunum ve korkularım çok fazla .. Sizin teyitinize çok ihtiyacım var emeğinize , yüreğinize sağlıkk mutlu , hoşkalın merakla cevabınızı bekliyorum çok tesekkur ederim 1 ocak doğumluyum ve yükselenim yengeç

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   her şey harika görünüyor Banu hanım, bence sizin iş olmuş bile 🙂 🙂
   sınavda başarılar, içiniz çoook rahat olsun, endişeye hiç gerek yok.
   haberlerinizi bekliyorum
   sevgiler, ZC

 14. Nurr

  01/09/2016

  Çoğu gitti azı kaldı dermişsiniz Ceyhun bey sizce ne kadar az kaldı 🙁

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   2 yıl gitti 1 yıl kaldı Nur hanım

 15. esin eren

  01/09/2016

  Merhaba Ceyhun Bey, işim yok ,esim yok ,yuvam yok…..3yasındaki oglumla babaevinde yasıyoruz…..bankacıydım ama coooook iş aramama ve cok ihtiyacım olmasına ragmen iş bulamadım ….. Bulamıyorum… Hep vardır bunda da bir hayır demekle gecti ömrüm….inşallah bir oglak burcu olarak eylül ayıyla birlikte bu zor dönem biter .o kadar istiyorum ki bir mucize olmasını…su an size bunları yazarken bile gözlerim doluyor..

  • Zafer Ceyhun

   02/09/2016

   Esin hanım kendi tarihinizin en zor dönemlerini yaşadınız ve yaklaşık 1 yıl daha devam edecek bu süreç…
   zor olacağını kabul edip, mevcut şartları kabullenip utanmadan sıkılmadan yola devam edin…
   en kötüsü bu işte, sonrası daha iyi olacaktır.
   başarı ve mutluluk dilerim size ve oğlunuza..
   ZC

 16. detaycı ;-)

  01/09/2016

  Halane istediğimi ne yapmam gerektiğini bilmeyen 30a aylar kalmış bur oglagim 🙁 o kadar çok şey varki kafamda karman çorman çok yapılacak Şey var fakat hepsini yariyarım bırakmış sıkılmisim neden uzun süren şeyler de sıkılıyorum kendime guveniyorum yaparım diyorum sıkılıyorum. İnsanlara güvenemiyorum tabi sebebi yasadiklarim biraz umut biraz yıkık. .. napicam ben bu ara sıkkın bir ruh hali boşluktayim..
  Bir tavsiye lütfen. Teşekkür ederim şimdiden beğenerek hep takipteyim iyi çalışmalar 🙂

 17. Seyda Guvener

  01/09/2016

  Selam Ceyhun bey;
  Valla süper yorumlarınız var. Seviyorum anlatım tarzınızı.
  Merakla bekliyorum neler olacak Eylül ayında ( oğlak 07.01.1974 08:55 )
  Sevgiyle kalın.
  Şeyda

 18. Evrim

  05/09/2016

  Selamlar ,
  Kişiye özel harita çıkartıyor Musunuz?

  • Zafer Ceyhun

   05/09/2016

   evet Evrim hanım, doğum saatinizi de kesinleştirerek haritanızı çıkarıyorum, sonra bir telefon görüşmesi yapıyoruz 2 saatlik..
   analiz sürecinin detaylarını ve koşullarını öğrenmek için mail atmanız yeterli:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, ZC

 19. Bengü Eroglu

  05/09/2016

  3defa Mail attim size ama kimse geri cvp yazmadi.Dogum haritasi bilgisi istiyorum. Ücreti ne kadar?Bilgilendirirseniz sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   05/09/2016

   Bengü hanım cevap vermediğimiz mail hiç olmadı, doğru mail adresine attığınıza emin misiniz?
   burcunagore@gmail.com

 20. Bengü Eroglu

  05/09/2016

  Bengü Eroglu 15.01.1971 saat 16.30 dogumluyum.Almanya Köln sehrinde . Dogum haritasi lüüüüütfeeeeen.

  • Zafer Ceyhun

   05/09/2016

   3 farklı yazıda farklı şekilde aynı şeyi sormuşsunuz Bengü hanım, bir kez söylemeniz yeterli, görüyorum ben.
   ZC

 21. müyesser

  06/09/2016

  3 yıldır eşimle ayrı yaşıyorum çok kararsızım boşanıp yeni bir hayata mı başlayayım yoksa bir şans daha versem daha mı isabetli bir karar olur
  yardım lütfen

 22. Hulya

  06/09/2016

  Bu ay yorum yapmayayım dedim ama dayanamadim okurken sanki benim yanimdaymissinizda yasadiklarima sahit olmussunuz gibi hissettiriyorsunuz gercekten bravo..evet 2016 su gunlere kadar cok zordu cok yipratti , sinirlerimi bozdu.mba yapiyorum bu donem bitiririm insallah Allah herkesinde gonlune gore versin..bir kere daha emeginize saglik

 23. esra

  07/09/2016

  umutla doldum. harikasiniz. bugun yurtdisi menseili bir firmayla is icin ilk gorusmemi yaptim. merkur retrosundan dolayi endiseliydim, yaziniz cok iyi geldi. tesekkurler. 🙂

 24. Eda

  08/09/2016

  Sizinle yeni karşılaştım yazdıklarınız bana umut verdi şimdi çok daha iyi hissediyorum.özellile 2006-2008 yılları arasında bu dönem yaşadıklarımı yaşamıştım herşey farklı şekillerde aynen tekrar etti hep eğitimle alakalı ne yaptıysam olmadı. İşallah eylülde tekrar sıkı ve azimli bir şekilde çalışmaya başlamak istiyorum ve güzel günleri dört gözle bekliyorum.

  • Zafer Ceyhun

   09/09/2016

   Aramıza hoş geldiniz Eda hanım, en güzelini diliyorum 🙂
   sevgiler, ZC

 25. Hira

  10/09/2016

  Çok önemliiiii
  Merhabalar zafer bey ben05,01,1985 oğlak burcuyum erkek arkadasim09,03,1982 balık evliliği düşünüyo ama ben doğru zamanmı bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Zafer Ceyhun

   11/09/2016

   doğru zaman mı diye sorulabilir tabi fakat asıl soru “doğru insan mı” sorusu oluyor hep.. doğru insanla yanlış zaman da olmuyor zaten
   sevgiler ZC

 26. Gunel

  11/09/2016

  Merhaba.ben oglak burcuyum. Mart ayından hayatım cok zor. Agustosda bitecek demişdiz. Hala davam ediyor. Cok dozulmez bir hale geldi. Marta başlanan bu zorluk eylulde bitcekmi ya davamı edecek??

  • Zafer Ceyhun

   11/09/2016

   Günel hanım merhaba,
   gündeminizden bahseder misiniz mümkünse?

 27. esra

  14/09/2016

  Zafer bey güney ay dugumunun tam ustunde ay tutulması ne anlama gelir acaba

 28. Derya

  15/09/2016

  Tamda 15 eylul aksamı kocamın benı aldattıgını ogrendım Ve suandan ıtıbaren hayatıma yenı yoan verıcem artık daha ıyı yada kotu bılemıyorum ama cok zor gunler gercekten ve bı anda hersey degısebılıyo

 29. Yaprak

  16/09/2016

  Merhabalar, erkek arkadaşımda oğlak bende masal gibi bi ilişkimiz vardı 4eylülde ayrıldık ve çok zor günler geçiriyorum fiziksel ve ruhsal olarak barışmak istemiyorum ama seni çok seviyorum diyo anlam veremediğim derece değişti o değil yani başka biri resmen.. tekrar konuşmak için uygun zaman ne zaman acaba nolur yardım edin günlerdir barışmaya çalışıyorum çok huzursuz çok mutsuz o da bende

 30. Selin

  21/09/2016

  Meraba Zafer bey bi sorum.olucak size bu benim icin cok onemli bir astroloq olaral bilirsiniz kasim ayi oglaklar icin cokmu zor gececek yoksa o kadar korkutucu olmayacak lutfen kisaca bilgilendirirmisiniz.Tesekkurler

 31. Kübra

  22/09/2016

  Merhaba zafer bey burcum oğlak yükselenim başak bu yıl Üniversiteye başlayacam ama nasıl olacak bilmiyorum burcuma göre nasıl geçecek bu dönem.. Teşekkürler şimdiden

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir